FAAC Napędy do Bram, Automatyka do Bram, Piloty do Bram

Firmę w 1965 roku założył we Włoszech Giuseppe Manini. Zauważył on wówczas, że bramy wjazdowe zawsze były otwarte. Ludzi musieli wysiadać z auta aby otworzyć bramę, ale nikomu nie chciało się wysiadać dwukrotnie aby ją zamknąć. Tak właśnie narodził się w jego głowie pomysł zautomatyzowania bram. Stworzył on pierwszy system napędu do bramy. Jego misją stała się poprawa jakości życia i bezpieczeństwa życia klientów poprzez ułatwianie i zautomatyzowanie czynności związanych z wjazdem i wyjazdem na teren posesji. Miały zapewnić to innowacyjne urządzenia tworzone przez firmę.

Grupa Faac od wielu lat trzyma się razem dzięki wyjątkowej sile współpracy, która codziennie napędza działania wszystkich jej pracowników na całym świecie. Kadra pracownicza z roku na rok umacniana jest dzięki świadomości tego, jak ważne są dla firmy funkcje, procesy i zadania stawiane przed pracownikami każdego dnia. Najważniejszą wartością firmy jest właśnie ta świadomość. To ona sprawia, że wszystkie strategie są skutecznie wdrażane, a organizacja osiąga coraz to większe sukcesy w swojej branży automatyki do bram.

Wartości firmy Faac

  • Badania i innowacje

Nowe rozwiązania opracowywane są nieustannie, a te już istniejące poddawane są niekończącym się procesom optymalizacyjnym. Automatyka do bram marki Faac staje coraz lepsza.

  • Jakość

Surowce, z których tworzone są produkty oraz same procesy produkcji poddawane są stałej kontroli w celu zapewnienia najlepszej możliwej jakości. Wszystkie procesy mające na celu stworzenie produktów są w całości wykonywane przez grupę Faac.

  • Niezawodność i bezpieczeństwo

Aby automatyka do bram mogła cieszyć się długotrwałą niezawodnością, produkty są wnikliwie testowane. Wszystkie procesy oraz produkty spełniają międzynarodowe standardy bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo to zapewnione jest nie tylko ludziom, ale także środowisku.

  • Satysfakcja klientów 

Tworząc automatykę do bram, firma Faac w pierwszym rzędzie myśli o swoich klientach aby rozwiązania spełniały ich wymagania najlepiej jak to możliwe. Badania rynku pozwalają firmie poznawać i właściwie interpretować pojawiające się wymogi z wyprzedzeniem.

Brak w magazynie
90,00 
Brak w magazynie
40,00 
144,99 
Brak w magazynie
109,63 
Brak w magazynie
25,71 
95,59 
Brak w magazynie
443,79 
442,88 
121,99 
7,14